Luhačovice 2020

Luhačovice Vltava 2018

Spolek zdravotně postižených občanů, Spolkový výbor Hodonín

Palackého 14, Hodonín – úřední den středa 9,00-12,00 hod.

 

Telefon 518 352 544 mobil 727 860 475

email svszpo@seznam.cz, www.szpo.cz

Luhačovice Hotel Litovel
Rekondiční pobyt 30. 8. - 6. 9. 2020

Hotel Litovel je neodmyslitelnou součástí největších moravských lázní Luhačovic. Leží na pěší zóně, v těsné blízkosti lázeňského centra a po rozsáhlé rekonstrukci celého objektu určitě splní přání i náročné klientely.

Hotel nabízí 18 dvoulůžkových, 2 jednolůžkové a 2 dvoulůžkové VIP pokoje, všechny standardně vybaveny TV+SAT, telefonem, internetem, koupelnou s vanou nebo masážním sprchovým koutem a WC. Pokoje situované na jižní stranu jsou vybaveny klimatizací.

Samozřejmostí je bezplatné parkování za hotelem, vyhrazené pouze pro hosty hotelu. Odtud se bezbariérovým výtahem dostanete na recepci. Hoteloví hosté mohou také využít možnost navštívit solnou jeskyni či masážní salon přímo v budově hotelu. Po celou sezónu je v provozu od 11 do 14 hodin hotelová restaurace, kde podáváme chutná jídla nejen hotelovým hostům. Po obědě si u nás můžete vychutnat odpolední kávu a počkat si na 16. hodinu, kdy začíná živé vystoupení jednoho z našich skvělých muzikantů.

V ceně zahrnuta doprava, ubytování ve 2-lůžkových pokojích, polopenze (možnost dokoupení cenově výhodného poledního menu), návštěva solné jeskyně.