Rekondice 2021

Publikoval(a) admin dne

Spolek zdravotně postižených občanů

Spolkový  výbor

Na rok 2021 připravuje Spolkový výbor SZPO následující rekondiční a ozdravné pobyty.

V tuzemsku se připravují následující:

            

1.6.-8.6.2021 – Borovany, hotel Alf                                        

Pobytová rekondice, plná penze, výlety po okolí. Hotel Alf se nachází v těsné blízkosti borovanského kláštera a nabízí útulnou restauraci s možností venkovního stolování a výhledem do historického náměstí. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou, bezplatným Wi-Fi a TV. V okruhu 100 metrů je k dispozici veřejný krytý bazén. 

12.6.-17.6.2021 – Sezimovo Ústí, hotel MAS                          

Lázeňský pobyt, ubytování ve dvojlůžkových pokojích, plná penze, 4 procedury, 2x společenský večer, bingo, bowling, půldenní výlet do Táboru, možnost zakoupení výletů do okolí. 

2

13.9.-19.9.2021 Doksy hotel Bellevue                                      

Pobytová rekondice. Městečko Doksy leží na břehu Máchova jezera, okružní plavby lodí po jezeře nabízejí nádherné výhledy do okolí. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích, plná penze, výlety do okolí.

V zahraničí se jedná o následující:

16.7 – 21.7.2021 Tatranská Lomnica, hotel Morava                

Pobytová rekondice, polopenze, dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením. Hotel se nachází v centru Tatranské Lomnice ve Vysokých Tatrách, přímo pod úpatím Lomnického štítu. V blízkosti hotelu se nachází stanice lanovky na Skalnaté pleso s možným přestupem na Lomnický štít. Stravování – snídaně formou teplých a studených bufetových stolů. Večeře formou bufetových stolů. Výlety do okolí.

15.8.-20.8.2021 Rájecké Teplice, Hotel Skalka                          

Lázeňský pobyt. polopenze, 5 procedur. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou a WC. možnost zakoupení výletů do okolí. Stravování – snídaně formou švédských stolů, večeře výběrem. 

1.9. – 8.9. Bulharsko – Hotel Kamenec Nesebr                             

Ubytování 150 m od široké písečné pláže v nové části historického města, letecky. Dvoulůžkové pokoje

 s balkonem, koupelnou a lednicí, 3 venkovní bazény. Doprava z Hodonína na letiště a zpět, stravování All INCLUSIVE (snídaně, obědy, večeře, svačiny formou bufetu, alkoholické i nealkoholické nápoje), pojištění. 

Připravujeme jednodenní výlety:

Vizovice, Luhačovice

Mor. Krumlov

vánoční Budapešť

Veškeré pobyty budou organizovány dle v tu dobu platných aktuálních epidemiologických nařízení.

 

Bližší informace osobně každou středu v době od 9,00 do 12,00 hodin (samozřejmě mimo nouzový stav) na Palackého ulici č.14 v Hodoníně
nebo telefonicky ve stejnou dobu na čísle 518 352 544, 727 860 475, email SVSZPO@seznam.cz.

 

Přihlášky na výše uvedené rekondiční pobyty budou přijímány od 6. ledna 2021 pouze písemně a se zálohou 2000 Kč (u leteckého zájezdu 3 000 Kč) do vyčerpání kapacity

 

Ing. Petr Kokeš – předseda SV SZPO                                                                     Marie Černá – pokladní 

Kategorie: