Lázně Libverda Lučina 2019

Luhačovice Vltava 2018

Lázně Libverda

oficiální stránky obce

Lázně Libverda se nachází v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor ležící zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. 

Toto malé lázeňské místo obklopují smíšené lesy, které spolu s podhorskou polohou udávají jeho klimatický charakter. Malebná kotlina, v níž se obec nachází, je uzavřena majestátným horským masivem Smrku – nejvyšší horou české části Jizerských hor (1.124 m.n.m.). Pro svůj překrásný přírodní rámec se Lázně Libverda stávají jedním z důležitých středisek cestovního ruchu a turistiky celého Libereckého kraje.

Lázně se specializují na léčení chorob srdečních a cévních, pohybového aparátu, duševních onemocnění. K návštěvě zve výletní restaurace Obří sud, Vyhlídky nad Libverdou, Sluneční cesta, jež Vás provede téměř všemi významnými místy, či unikátní stezky Singltreku pod Smrkem.

HOTEL Lučina ***Lázně Libverda

Depandance Lučina se nachází v centru lázeňského dění. 100 m od lázeňské kolonády a veškeré dopravní struktury.

Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou, sprchou, televizí a wifi připojením. Možnost využití wellnes procedur. Restaurace je v hotelu Central kde je centrální stravování pro další 2 depandence Domeček a Lučina, které se nacházejí 20 a 50 m od Centralu. Přímo v hotelu se nachází solná jeskyně, infrasauna, Finská sauna, whirpool, masáže a jiné… 

Rekreační poplatek (15kč/noc) 15-70 let, ZTP zdarma.

V případě, že se nenajde nový zájemce, bude ze zálohy hrazena doprava a storno poplatky.

Nezapomeňte se vzít plavky, domácí obuv, své léky, OP a průkaz zdravotní pojišťovny, průkaz ZTP, ZTP/P.

Přihlášky a platby za rekondice  lze uhradit  každou středu od 9.00 hod. – 12.00 hod.  v kanceláři SV SZPO Hodonín, Palackého 14 neb převodním příkazem, příp. složenkou na účet KB

107-9039110267/0100, var. symbol 20186  do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení, místo rekondice.  

Tel.: 518 352 544 nebo 727 860 475, email rvszpo@seznam.cz.

Video z pobytu

Fotky z pobytu