Bulharsko 2020

Luhačovice Vltava 2018

Spolek zdravotně postižených občanů, Spolkový výbor Hodonín

Palackého 14, Hodonín – úřední den středa 9,00-12,00 hod.

 

Telefon 518 352 544 mobil 727 860 475

email svszpo@seznam.cz, www.szpo.cz

Bulharsko Kiten Hotel Kamenec
Rekondiční pobyt 1.-8.9.2020

Letovisko Kiten se nachází na malém, sluncem zalitém poloostrově v obklopení pohoří Strandža. Největším lákadlem tohoto letoviska jsou písečné mělké pláže. Na severu města se nachází menší, romantičtější pláž Atliman. Na jihu najdete pláž delší a prostornější. Pokud by vám zdejší pláže nestačily, krátkou procházkou můžete dojít až na jižní pláž v Primorsku. Co se týká nákupních možností, najdete zde řadu obchůdků, restaurací a kaváren, své zázemí zde má i jachtový klub. Jako výlety do okolí doporučujeme zejména přírodní rezervaci  Repotamo, milovníci historie ocení starobylé centrum blízkého města Sozopol. Pohoří Strandža, jež se rozkládá nad letoviskem Kiten vyniká mimořádně zdravým klimatem. Kiten je také proslavený tím, že se zde léčí kožní choroby, astmatické a dýchací problémy. Nedaleká rezervace nabízí vyjížďky na loďkách po řece Ropotamo.

Hotel Kamenec ****
Čtyřhvězdičkový hotel je umístěn cca 30 m od severní písečné pláže Kitenu. Vzdálenost od obchodního centra letoviska přibližně 200 m. Vybavení: Hala s recepcí, WiFi připojení ve společných prostorách i na pokojích zdarma, centrální klimatizace, lobby bar, výtah, restaurace s terasou, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku), koktejl bar u bazénu, dětský bazén, cafe bar, Za poplatek: sauna, sejf, masáže a fitness, biliard, asistenční lékařská služba.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, telefonem s přímou volbou, minibarem, koupelnou se sprchou a WC, fénem a balkonem.

Strava: Program all inclusive zahrnuje snídaně (8.00-10.00), obědy (12.30-14.30), večeře (18.30-21.00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne (10.30-11.30) – sneky, sušenky, zákusky, (15.30-17.00) – sendviče, pizza, tousty, zmrzlina, neomezená konzumace nealkoholických nápojů (čaj, káva, džus, nápoje z postmixu) a místních alkoholických nápojů (víno, pivo, vodka, gin, whiskey, brandy a jiné) v bazénovém baru (10.00-22.00).

Pláž: V těsné blízkosti hotelu (30 m) je několik set metrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, půjčování lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Široká nabídka vodních sportů, občerstvení, plážové bary, tobogány, atd.

Film z pobytu

Fotografie z pobytu